Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/doc/www.quo-pocitace.cz/www/templates/quopocitace2/functions.php on line 179

Kerio Connect

Kerio Connect - E-maily, kalendáře a kontakty. Kdekoliv, nezávisle na platformě

Kerio Connect je komplexní komunikační řešení s groupwarovými vlastnostmi pro malé a středně velké organizace. Nabízí moderní funkce pro e-mail, kalendář a spolupracuje s několika groupwarovými klienty - Microsoft Outlook, Entourage, Apple Mail, Address Book, iCal a mobilními zařízeními. Kerio WebMail, součást produktu Kerio Connect, umožňuje přístup k veškerým groupwarovým funkcím prostřednictvím běžných WWW prohlížečů. Kerio Connect poskytuje integrovaný antivirový program, výkonný antispam, vestavěné archivační funkce, automatickou zálohou a je skvělou volbou pro malé a středně velké organizace.

Mezi nové vlastnosti Kerio Connect patří:

Distribuovaná doména – organizace s více pobočkami mohou používat poštu, zdroje a kalendáře v jedné doméně;

Plná webová správa – rychlý a bezpečný přístup ke konfiguraci serveru prostřednictvím běžného WWW prohlížeče;

CardDAV – snadná synchronizace v aplikaci Address Book na systému Mac OS X Snow Leopard;

Podpora nových mobilních zařízení – zahrnuje Palm Pre, Nexus, Droid, G2, HTC Hero a další.

Kerio Connect je skvělá volba mobilní e-mailové komunikace s groupwarovými vlastnostmi pro malé a středně velké organizace. Podporuje protokol Exchange ActiveSync umožňující bezdrátovou synchronizaci dat, okamžité doručování zpráv (push email) a možnost vzdáleného vymazání zařízení (remote wipe) na většině běžných smartphonů a mobilních operačních systémů, včetně Apple iPhone, telefonů se systémem Windows Mobile, telefonů Nokia sérií E a N a nejnovějších telefonů se systémy WebOS a Android 2.0. Synchronizace s telefony BlackBerry je podporována prostřednictvím aplikací AstraSync nebo NotifySync for Kerio Connect.

 

Produktový leták

 

 V případě Vašeho zájmu jsme schopni předvést funkčnost produktu, případně pro vás zařídit zkušební verzi.


IP adresa:
35.172.230.21
partners