Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/doc/www.quo-pocitace.cz/www/templates/quopocitace2/functions.php on line 179

Kerio Control

Kerio Control je řešení pro unifikované zabezpečení sítí charakteristické komplexní ochranou sítí a statistikami. Obsahuje firewall certifikovaný laboratořemi ICSA, VPN řešení, rozklad zátěže mezi internetovými linkami a jejich zálohování, filtrování obsahu a sofistikované reporty.

Kerio Control nabízí bezkonkurenční ochranu před stále novými útoky a to pomocí vestavěného systému IDS/IPS. Ten je založen na standardizované technologii Snort, díky které vyhodnocuje a blokuje útoky proti serverům, aplikacím, klientským počítačům a síťovým komponentám.

Volitelné komponenty jako je integrovaný antivirus Sophos nebo služba Kerio Web Filter přidávají další ochranu proti škodlivému obsahu a exploitům. Kerio Control nabízí bezkonkurenční škálovatelnost hardwaru s možností nasazení na Windows, instalaci přímo na holé železo nebo jako virtualizované řešení.

 

Produktový leták

V případě Vašeho zájmu jsme schopni předvést funkčnost produktu, případně pro vás zařídit zkušební verzi.


IP adresa:
35.172.230.21
partners